Kontakt

Muzeum Miejskie Dzierżoniowa

ul. Świdnicka 30

58-200 Dzierżoniów

tel. 74 64 64 661

NIP 882-210-84-89

 

muzeum@mmdz.pl

 

 

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji SMS lub e-mail, o organizowanych wydarzeniach, można skorzystać z formularza kontaktowego, wpisując w treści wiadomości nr telefonu komórkowego lub adres e-mail, na który będą wysyłane informacje o bieżących wydarzeniach w Muzeum.

Napisz do nas






Kontakty :

Dyrektor Muzeum - Henryk Smolny
dyrektor@mmdz.pl

Sekretariat - Ewa Korczyńska
tel. 74 64 64 661 wew. 22
ekorczynska@mmdz.pl

Dział Historii i Kultury Miasta - Maria Zapotoczna
tel. 74 64 64 661 wew. 21
mzapotoczna@mmdz.pl

Dział Regionalny - Arnold Kordasiewicz
tel. 74 64 64 661 wew. 21
akordasiewicz@mmdz.pl

Dział Obsługi Muzeum - Marta Szachniewicz
tel. 74 64 64 661 wew. 26
mszachniewicz@mmdz.pl

Dział Finansowy - Dorota Żyła
tel. 74 64 64 628
dorota@mmdz.pl